Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Nothing But Thieves z drugim koncertem w Polsce!

Dla wszystkich, którym nie udało się zdobyć biletów na listopadowy koncert Nothing But Thieves w Warszawie mamy dobrą wiadomość – 30 stycznia 2018 r. zespół przyjedzie do Polski ponownie, aby zagrać w krakowskim klubie Studio!

Dotychczasowe występy Nothing But Thieves przyniosły im renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie. Zostali ulubieńcami polskiej publiczności, przed którą występowali już wielokrotnie, m.in. na tegorocznym Przystanku Woodstock i wcześniejszych, klubowych koncertach w Warszawie.

Fanów zdobyli przebojami Wake Up Call, Trip Switch czy Graveyard Whisteling, a w tym roku powrócili z nową, długo oczekiwaną płytą Broken Machine. Następcę hitowego debiutu z 2015 roku wyprodukował Mike Crosseya materiał nagrano w Ranch Studios w Kalifornii. Krążek promują świetnie przyjęte single Amsterdam i Sorry.

Przypominamy, że bilety na listopadowy koncert grupy wyprzedały się w kilkanaście dni. Radzimy nie czekać z zakupem wejściówki na krakowski koncert do stycznia! Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 3 listopada, 2017
Close
%d bloggers like this: