Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

FEST Festival 2022 ogłasza kolejnych artystów

Kolejnym headlinerem FEST Festivalu 2022, który potrwa od 10 do 13 sierpnia jest duet The Chainsmokers. Oprócz nich tego lata w Parku Śląskim wystąpią: James Arthur, RÜFÜS DU SOL, Nothing But Thieves, Fisher, Charlotte de Witte, Syml, Ashnikko, Imanbek, Kizo, Bitamina i inni.

Przepis na prawdziwy hit? Połączenie elektroniki i popu w wykonaniu The Chainsmokers nigdy nie zawodzi. Oprócz swoich przebojów takich jak Paris, amerykański duet ma na koncie kawałki z Halsey czy Coldplay. Podczas ich występu nie zabraknie najlepszych wakacyjnych numerów, dzięki którym będziecie mieli ochotę bawić się do białego rana.

James Arthur – zwycięzca brytyjskiego X-Factor, zasłynął dzięki coverowi piosenki Impossible.  Od tego czasu wydał 3 albumy i zagrał szereg koncertów na całym świecie. Dzięki swoim balladom “Say You Won’t Let Go”, “Can I Be Him” czy “Empty Space” jego wystąp wprowadzi festiwalowiczów w magiczny i pełen emocji nastrój.

Pochodzący z Australii Jon, James Tyrone znani na świecie jako RÜFÜS DU SOL tworzą unikatowe elektroniczne brzmienia przenoszące do innego wymiaru.  Charakteryzują się wyjątkową energią, swoistą fuzją instrumentalnej wrażliwości i refleksyjnych tanecznych produkcji, którym nie oprze się nikt. Podczas ich pierwszego występu w Polsce usłyszycie numery  z ich najnowszej płyty Surrender jak i klasyki z „Bloom!

Nothing But Thieves zaserwują w Parku Śląskim dawkę alternatywnego rocka z prawdziwego zdarzenia. Ekipa z Essex skradła serca polskiej publiczności wiele lat temu za sprawą swojej debiutanckiej płyty Nothing But Thieves – każdy kolejny krążek tylko poszerzał tę miłość i grono lokalnych odbiorców twórczości zespołu. W zeszłym roku pandemia pokrzyżowała plany, dlatego w tym bądźcie gotowi na coś szczególnie wyjątkowego!

Do tego dniach 10-13 sierpnia na scenach festiwalu Fest zagrają: Charlotte de Witte, Fisher, SYML, Ashnikko, Imanbek, Kizo, Bitamina.

Jak co roku podczas trzeciej edycji festiwalu na uczestników będą czekać liczne atrakcje, warsztaty i klimatyczne strefy chillout. FEST Festival to nie tylko muzyka, ale też występy artystyczne, akcje społecz1e, spotkania, a przede wszystkim rozrywka i dobry moment na spędzenie czasu ze znajomymi. 

Przypominamy, że na FEST Festivalu 2022 zagrają także Stromae, Woodkid, Jungle, Alfa Mist, Vitalic, slowthai, Gus Dapperton, Caribou, Son Lux, Scooter, FKJ,Yung Lean, Chloe Moriondo, JXDN, Duke Dumont, MK, oraz Young Leosia, Sokół oraz OIO.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się ponownie w Parku Śląskim w Chorzowie w dniach 10-13 sierpnia. Bilety w cenach 549 zł – karnet 4 dniowy, 389 zł – bilet weekendowy, 299 zł – bilet jednodniowy, dostępne są pod tym linkiem.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , Last modified: 25 kwietnia, 2022
Close
%d bloggers like this: