Zespół planuje wydanie limitowanego krążka, który będzie dostępny w sprzedaży wyłącznie na koncertach trasy Ecclesia Diabolica Baltica.

Nowa EP-ka grupy Behemoth zatytułowana O Pentagram Ignis ukaże się już jesienią. Dziesięciocalowy winyl zostanie wydany w dwóch limitowanych wersjach: clear (333 sztuki) oraz white (333 sztuki). Wszystkie egzemplarze zostaną podpisane przez muzyków Behemoth.

Tracklista:
Strona A:
1. O Pentagram Ignis
2. Sabbath Mater (Live)
Strona B:
1. Wolves ov Siberia (Live)
2. Ecclesia Diabolica Catholica (Live)

Nergal o nadchodzących koncertach i limitowanym wydawnictwie: “ECCLESIA DIABOLICA BALTICA to nie tylko nasza najbardziej wyszukana produkcja, zaskakująca setlista, ale też specjalnie przygotowana na tę okazję oferta merchandisu. Wiele premier oraz najważniejsza z nich, pięknie wydana 10-calowa epka “O Pentagram Ignis” w bardzo limitowanym nakładzie, sprzedawana TYLKO podczas wrześniowo-październikowych koncertów! Wszystkie egzemplarze podpisane przez zespół! Nie przegapcie tego!”

Bilety na polskie koncerty trasy Ecclesia Diabolica Baltica są cały czas dostępne w sprzedaży! A koncerty odbędą się w następujących miastach:

26 września – Wrocław, A2
27 września – Poznań, Hala MTP 2
28 września – Katowice, Spodek
29 września – Warszawa, Hala Expo XXI
5 października – Gdańsk, B90
6 października – Kraków, TAURON Arena Kraków