Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS

Nowa płyta Honoraty Skarbek już w sklepach!

Album „Puzzle” to 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni dwóch lat. W zestawie można znaleźć trzy piosenki, którymi Honorata podzieliła się już z fanami, czyli „GPS”, „Naga” i „Damy radę”.

Przyjęło się mówić, że trzeci album jest wyjątkowy w karierze każdego artysty. Albo twórca odnajduje na nim swoją drogę, swój styl, albo popada w niebyt. W przypadku Honoraty jest inaczej. Ona już wcześniej znalazła swoje miejsce na muzycznej mapie. Konsekwentnie zbierała swoje kawałeczki puzzli i ułożyła z nich między innymi albumy „Honey” i „Million” oraz , które uzyskały w Polsce status Złotej Płyty. Z tych właśnie płyt pochodzą bardzo dobrze przyjęte single „Nie powiem jak”, „Sabotaż”, „Lalalove” czy „Runaway”. Nową płytą, zatytułowaną „Puzzle”, Honorata zamyka pięcioletni etap swojej kariery, zapoczątkowując jednocześnie coś nowego.

Tracklista:
1. Damy radę
2. Biegnę
3. GPS
4. Morze słów
5. Bomba
6. Ty i ja
7. Papieros
8. Naga
9. Vabank
10. Kamikadze
11. Wykonałam plan

„Puzzle” promuje singlowa piosenka „Damy radę”. Tekst napisał jeden z najbardziej utytułowanych polskich autorów tekstów Marek Dutkiewicz (m.in. Budka Suflera, Lombard, Varius Manx, Ewa Farna, Kombi, Lady Pank, Urszula).

puzzle

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 1 sierpnia, 2015
Close
%d bloggers like this: