Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nowość na majówkę od projektu KOLOROFONIA

Przyjemniaczek, to najnowszy singiel, jaki w przypadający na kulminacyjny okres wiosny, czyli majówkę publikuje na swym kanale Kolorofonia.

Utwór ten, począwszy od lekkodusznego w formie, a zarazem dość wnikliwego i miejscami mocno autobiograficznego tekstu, przez chwilami leniwe flow, na zapętlonym i niemal hipnotyzującym podkładzie kończąc, sprawia wrażenie, jakby tytuł odnosił się zarówno do muzyki, jak i osoby narratora jednocześnie. Sam temat również został potraktowany dość przewrotnie, a celne, choć nie adresowane bezpośrednio odniesienia, znakomicie równoważy ich autoironiczny kontekst.

Singiel jest zwiastunem zapowiadanego od dawna wydawnictwa spod tego szyldu, a okres, który upłynął od poprzedniego albumu i ilość opublikowanych singli podpowiada, że będziemy mieć do czynienia z kolejnym długogrającym materiałem.

KOLOROFONIA to projekt, w skład którego wchodzi, raper, tekściarz i jego pomysłodawca, Michał „KOLO” Kisielewski oraz autor muzyki i filar tego pozytywnego brzmienia, Albert „TONTON AL” Toruński.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 3 maja, 2018
Close
%d bloggers like this: