Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS

Nowy album Verby już w sprzedaży

Bartłomiej Kielar jest założycielem, producentem muzycznym i wokalistą. Przygodę z muzyką zaczął już jako dziecko i tak zostało do dziś. W 2012 roku do Bartka dołączył Przemysław Malita, bardzo utalentowany artysta i teraz razem kontynuują pracę. Silna pozycja Verby na rynku muzycznym sprawia, że mają wielką rzeszę fanów a w ciągu kilku lat wydali 12 płyt i kilkanaście teledysków. Piosenki Verby Mogliśmy, za którą zespół otrzymał Superjedynkę, Młode Wilki, Nie łam mi serca, Głupia miłość zna już każdy.

W sierpniu 2016 roku powstał album Związane Oczy Mam, który Verba nagrał w duecie z Sylwią Przybysz. Płyta zdobyła dużą popularność, a tytuł długo utrzymywał się w TOP 3 na Oficjalnej Liście Sprzedaży.

„Nowy album został zatytułowany „Przerwana linia życia” – na dłoni oznacza duże zmiany, kłopoty, czasem nawet wypadki. Mogą mieć one ogromny wpływ na nas i nasze życie. Płyta Verby „Przerwana Linia Życia” opowiada właśnie o ważnych życiowych zmianach, zawodach miłosnych jak i o tym, że trudności można pokonać. Opowiada o walce, jaką musimy stoczyć z samym sobą, z naszymi myślami i wątpliwościami we własne siły. Oddajemy tę płytę w Wasze dłonie, odnajdziecie tam część samych siebie” – Verba.

Tracklista:
1. Fałszywa przyjaciółko
2. Kocham Cię i czekam
3. Bez Ciebie wszystko traci sens
4. Po zerwaniu
5. Friend zone
6. Teraz z Tobą być
7. Naiwna
8. Nieodwzajemniona miłość
9. Frajer
10. Niezniszczalna miłość
11. Młode Wilki 13
12. Zakochałem się nieodwracalnie
13. Nigdy więcej
14. Wakacyjna miłość

(Visited 26 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 30 maja, 2017
Close
%d bloggers like this: