W niedzielę 3 grudnia o godzinie 19.00 startuje nowe pasmo „Young Stars” na antenie 4FUN.TV. Jest to początek szerszej współpracy z wytwórnią My Music, w ramach której 4FUN.TV będzie wspierać młodych, polskich artystów.

W 2013 roku wytwórnia My Music stworzyła innowacyjny projekt o nazwie Young Stars. Pomysł od razu spotkał się ze sporym zainteresowaniem młodych wokalistów, jak i mediów. Projekt Young Stars stawia na zaangażowanie oraz pozytywną energię młodych artystów. Wspiera i promuje wschodzące gwiazdy, jak również osoby, które dopiero marzą o muzycznej karierze.

W niedzielnym paśmie pojawią się klipy polskich artystów młodego pokolenia biorących udział w projekcie min. Sylwii Lipki, Jeremiego i Artura Sikorskich, Sylwii Przybysz, Dominiki Sożańskiej, Bartka Kaszuby, czy Weroniki Juszczak. Dodatkowo widzowie będą mogli usłyszeć najciekawsze newsy dotyczące projektu (informacje o trasach koncertowych, obozach szkoleniowych, premierach płytowych itp.) Nie zabraknie również najgorętszych hitów młodych zagranicznych gwiazd takich jak Justin Bieber, Selena Gomez, Bars And Melody czy Shawn Mendes.

Nowe pasmo to początek długofalowej współpracy 4FUN.TV z wytwórnią My Music przy projekcie Young Stars.