Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Nowy teledysk: Beata Kozidrak – Upiłam się Tobą

Upiłam się Tobą, to kolejny, po Bingo, utwór zapowiadający trzeci solowy album Beaty Kozidrak. Płyta z nowym materiałem ukaże się 16 września nakładem Sony Music Poland.

W minionym tygodniu Beata Kozidrak zaprezentowała kolejny utwór zapowiadający jej trzecią solową płytę. Upiłam się Tobą to lekka, popowa, wpadająca w ucho kompozycja, która doczekała się właśnie teledysku. Obraz jest zbiorem przeplatających się scen z udziałem Artystki. Klip niejako zdradza kulisy pracy Beaty Kozidrak. W teledysku możemy zobaczyć piosenkarkę w trakcie koncertu, na spotkaniu z fanami, a także poza sceną – odpoczywającą w pokoju hotelowym, na jachcie, czy… na wrotkach.

Zdjęcia do klipu trwały 3 dni. Ujęcia koncertowe zostały zarejestrowane podczas koncertu trwającej właśnie trasy Bingo Tour w Lublinie. Ujęcia wakacyjne zrealizowano w Trójmieście i na Helu w ostatnich dniach maja.

Pierwszy album Kozidrak, pt. „Beata” został wydany w 1998 roku. Solową dyskografię artystki zamyka album „Teraz płynę” z 2005 roku. Oba krążki otrzymały status podwójnej Platynowej Płyty.

(Visited 17 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 czerwca, 2016
Close
%d bloggers like this: