Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

„Nie Patrz W Dół” to najnowszy singiel Remo promujący nadchodzący album

Remo zaprezentował nowy utwór zatytułowany Nie Patrz W Dół. Jest on kolejnym, po Zaryzykuj, singlem promującym nadchodzący album Możesz Zacząć Wszystko Jeszcze Raz, którego premiera przewidziana jest na 24 czerwca.

„Nie Patrz W Dół” to ciąg dalszy opowieści o chłopaku, który w pewnym momenecie życia stracił wszystko. Depresja, agorafobia zabrały jemu chęć egzystencji. Jednak ów chłopak powstał, narodził się na nowo. Trwało to długo, ponieważ droga do wolności była skomplikowana, a terapia odbywała się bez udziału leków psychotropowych. Szczegóły tej podróży mozna zgłębić poznając całe wydawnictwo „Możesz Zacząć Wszystko Jeszcze Raz” do albumu zostanie dołączony booklet, w którym Remo opisał swoją walkę z własnymi demonami, chorobami i lękami.

Remigiusz REMO Łupicki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ’ów w Polsce. Swoją przygodę ze sceną klubową rozpoczął już w wieku 16 lat, a na swoim koncie ma wiele prestiżowych wyróżnień. Zdobył m.in. nagrodę Eska Music Awards i współpracował z czołowymi polskimi wykonawcami. Teraz Remo powraca… z nowym, piątym już projektem – „Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze Raz”.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 czerwca, 2016
Close
%d bloggers like this: