Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Nowy teledysk: Buka & Rahim – „Optymistycznie”

Na MaxFloRecTV zobaczyć można już 1. wideo zwiastujące wspólny album Rahima i Buki. Obrazek powstał do utworu „Optymistycznie”. Zatytułowany tak samo album trafi do sprzedaży jesienią tego roku. Co na nim znajdziemy i kiedy poznamy kolejny klip? Sprawdźcie, co mówią na ten temat sami artyści!

W teledysku do singla Optymistycznie, który premierę miał 9.07 na kanale MaxFloRecTV, spory nacisk położony został na efekty specjalne.

Jakich efektów możemy spodziewać się na płycie spod tego samego szyldu?
Będziemy przenosić się w czasie, huśtać się na końcu świata, robić literkę „U” i wiele innych rzeczy – wymienia z uśmiechem na ustach Buka. Jak mówi Rahim, jego wspólny krążek z Buką służyć ma właśnie m.in. wywoływaniu uśmiechu na twarzach słuchaczy. – Na naszej płycie staraliśmy się zawrzeć dużo dobrej energii – dodaje raper.

Autorem bitu do „Optymistycznie” jest – mający na koncie już 2 złote płyty za albumy Pokahontaz – DiNO. Za realizację obrazka odpowiada Aleksander „Kopruch” Kozłowski z Przedmarańczy. – Kiedy pomyśleliśmy o takim „kreskówkowym” klipie, od razu było wiadomo, że o jego wykonanie poprosimy Koprucha – opowiada Buka.

Pracujemy już nad drugim klipem, ale od razu zaznaczę, że będzie on miał diametralnie odmienny klimat od tego do „Optymistycznie”. Dla równowagi planujemy zaprezentować bardziej emocjonalny numer – zdradza Rahim.

Wydawnictwo Optymistycznie, które na półki sklepowe trafi jesienią tego roku, zawierać ma, jak sam tytuł wskazuje, pozytywny przekaz. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy na nim również tych trudniejszych w odbiorze utworów. – To będzie hybryda Buki i Rahima w najlepszym wydaniu – zapowiada Buka.

(Visited 27 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 10 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: