Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Nowy teledysk: Gromee – Fearles

Gromee to jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. W swoim dorobku ma przeboje, które prezentowały największe krajowe i światowe stacje radiowe. Fearless to jego najnowsza produkcja, do stworzenia której Gromee zaprosił May Britt Scheffer – szwedzką wokalistką gospel.

Autorem tekstu jest Raz Nitzan, legendarna postać w świecie muzyki dance, współtwórca hitów m.in. Armina van Buurena, Blank&Jones czy Richarda Duranda. Teledysk do utworu (OBEJRZYJ) powstał na Malcie (produkcja: ImagePro; reżyser: Michał Braum). Jego bohater jest ambitnym parkourowcem, którego ambicje motywują do perfekcji, walki ze swoimi ograniczeniami i porzuceniem strachu.

Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. W 2014 i 2015 roku wystąpił na Sunrise Festival, najpopularniejszym w Centralnej i Wschodniej Europie festiwalu muzyki klubowej. Dzielił scenę z takimi artystami jak: Steve Aoki, Deorro, NERVO, czy R3HAB. W 2015 i 2016 roku artysta zagrał również na Life Festival Oświęcim (LFO). Na scenie LFO występowali już m.in. Peter Gabriel, Jessie Ware, Sting, Elton John, Soundgarden czy Eric Clapton.

W kwietniu 2016 roku Gromee zaprezentował się jako support przed koncertem Mariah Carey w Krakowie. Wydarzenie o tyle ważne, iż był to pierwszy koncert artystki w Polsce. Gromee regularnie prezentuje swoje sety w najbardziej popularnych klubach w kraju i za granicą.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 7 lipca, 2016
Close
%d bloggers like this: