Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Muzyczne wsparcie dla szpitali od Gromeego

Hope (Glory to the Heroes) powstał podczas smutnego okresu pandemii koronawirusa na świecie. Utwór dedykowany jest największym bohaterom tego czasu.

Część zysków Gromee przeznaczy na walkę z koronawirusem w swoim rodzinnym mieście Krakowie. Szpital Uniwersytecki link tutaj oraz Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego SPZOZ link tutaj.

Kochani, od tygodni wszyscy spędzamy czas podobnie, w domach, z bliskimi. To dla nas wszystkich trudny czas. Wiele nerwów, wiele stresów i ograniczeń. Ten okres jest dla nas także sprawdzianem z naszej odpowiedzialności, odpowiedzialności za bliskich, za nas samych ale i za społeczeństwo. Nasza walka to najczęściej pozostanie w domach. Jednak są ludzie którzy zostawiają bliskich, zostawiają swoje cztery ściany i wychodzą walczyć dla nas. Są to lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i cała służba zdrowia. To Oni na pierwszej linii „frontu” walczą z wirusem. Walczą! Jestem tego pewny! To niesamowite. Nie mogłem być obojętny na to, siedząc w domu, siedząc w studiu… właśnie z tego powodu razem z moim serdecznym kolegą, pianistą, kompozytorem Marcinem Nierubcem napisaliśmy utwór dla lekarzy, ratowników, pielęgniarek i wszystkich służb medycznych.” – napisał na swoim facebooku Gromee

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: