Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Nowy teledysk: TABB & Sound’N’Grace – Sens

TABB & Sound’N’Grace przedstawiają klip do utworu „Sens”, którego dochód w całości jest przeznaczony na cel charytatywny. Do stworzenia nowego singla inspiracją stała się dziewczynka.

Kaja Czerwińska to urocza i uśmiechnięta 3-latka, która od 18 miesięcy dzielnie toczy walkę z nierównym przeciwnikiem – Neuroblastomą IV stopnia – nowotworem złośliwym układu nerwowego. Dokładnie w dniu swoich 2 urodzin, zamiast wymarzonych prezentów wraz z Rodzicami usłyszała diagnozę, która przekreśliła jej szansę na beztroskie dzieciństwo. Nikt nie miał pojęcia, czym jest ten potwór. Szybkie agresywne leczenie i ból przeplatający się z uśmiechem Kai. Kaja szła przez leczenie jak burza. Każdy przecierał oczy ze zdumienia patrząc, ile ma w sobie siły i chęci do życia.

Po 18 miesiącach trudnej walki Kaja zaczęła cieszyć się dziewczęcą urodą i żyć tak jak Jej rówieśnicy. Wraz z rodzicami i starszą siostrą zaczęli wracać do normalnego życia. Niestety czas normalności, który trwał tylko 3 miesiące został ponownie przerwany. Kilka dni temu podczas badań mających zakończyć leczenie podtrzymujące, rodzice Kai usłyszeli od lekarzy coś, czego nikt się nie spodziewał. Rak zaatakował ze zdwojoną siłą. Zajął malutkie kości, szpik i węzły chłonne. Kolejny ból, strach i złość. Kaja walkę zaczyna od początku. Niestety leczenie i koszty z nim związane są ogromne i bez wsparcia Dobrych Ludzi, są poza możliwościami rodziny.

To trudny sprawdzian dla rodziny Kai, zwłaszcza dla Jej rodziców, lecz najlepiej zdaje go sama Kaja. Wierzymy w to, że to tylko kolejna bitwa do której stanęła Kaja i… wojna będzie wygrana.

https://youtu.be/hXuzJYzx04Y

(Visited 11 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 6 lipca, 2016
Close
%d bloggers like this: