Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Nowy teledysk: Zimowa – You Came Here

Zimowa prezentuje najnowszy obraz do singla “You Came Here”! Zapowiedzią wideoklipu oraz EPki o tym samym tytule był remix numeru przygotowany przez Kubę Karasia z The Dumplings.

Klip do utworu “You Came Here” w pełni wyreżyserowali oraz przygotowali Aneta Maciaszczyk i Michał Mentel z zespołu Zimowa. Zdjęcia zrealizowali Tomasz Wiśniewski i Dawid Biegun, natomiast za korekcję koloru odpowiedzialna jest Marta Kacprzak. W teledysku zobaczymy Magdalenę Dróżdż, Pawła Kajzerek oraz członków zespołu.

Utwór “YCH” pochodzi z debiutanckiego albumu “Cover the Fall”, który ukazał się w maju 2015 roku dzięki wsparciu internautów, fanów oraz marki Grolsch na portalu crowdfundingowym Wspieram Kulturę. Pierwszym singlem promującym płytę był “22”, do którego teledysk zrealizował Michał Braum.

26 lutego tego roku ukazał się maxi singiel / EP “You Came Here”, który zawierał nową oraz instrumentalną wersję utworu, remix przygotowany przez Ipnops (Kubę Karasia z The Dumplings) oraz najnowszy i pierwszy utwór Zimowej w języku polskim “Oblizuję się” (wokal: Michał Mentel).

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 11 marca, 2016
Close
%d bloggers like this: