Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

One Direction „Up All Night” 16 lipca 5-te urodziny zespołu w ramach Back2Music Fest w Multikinie!

Multikino i Sony Music Poland zapraszają na nowy cykl koncertów Back2Music Fest. Największe gwiazdy muzyki, największe sale, najbardziej spektakularne produkcje koncertowe na świecie. Koncert One Direction “Up All Night” w ramach 5-tych urodzin zespołu 16 lipca tylko w Multikinie!

Ikony popu, mistrzowie gitarowego brzmienia, bożyszcza nastolatek. Wszyscy w jednym miejscu! Multikino i Sony Music Poland zapraszają na cykl koncertów „Back2Music Fest” od czerwca 2015 w wybranych kinach sieci Multikino.

Zapis koncertu boysbandu nr 1 na świecie – chłopaków z One Direction. Pośród 16 zarejestrowanych piosenek, fani 1D usłyszą nie tylko hity z debiutanckiego krążka 'Up All Night’, ale także popularne przeboje, które prezentowali podczas eliminacyjnych odcinków programu X Factor, od udziału w którym rozpoczęła się ich kariera. Wśród tych muzycznych niespodzianek znalazły się takie perełki, jak 'Use Somebody’ Kings Of Leon, 'Torn’ Natalie Imbruglii, czy też 'Valerie’ Marka Ronsona i Amy Winehouse. One Direction mogą się pochwalić pierwszym miejscem w na Wyspach, w Stanach oraz 1,5 milionem sprzedanej debiutanckiej płyty zaledwie w pięć miesięcy od premiery.

Na koncert One Direction „Up All Night” w ramach cyklu koncertów „Back2Music Fest” zapraszamy 16 lipca 2015 do wybranych kin sieci Multikino i Silver Screen: Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław – Pasaż, Rybnik, Koszalin, Włocławek, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Szczecin, Elbląg, Łódź, Radom, Rumia, Rzeszów, Słupsk, Kielce, Tychy, Lublin, Katowice, Olsztyn

Ceny biletów: 12 PLN Koncert

Bilety na koncert One Direction „Up All Night” w ramach cyklu koncertów „Back2Music Fest” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Back2Music_Fest-plakat

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 11 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: