Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

Patrick the Pan z nowym utworem

Krakowski muzyk powraca pod koniec wakacji z nowym autorskim albumem zatytułowanym trzy.zero. Artysta zaprezentował drugi singiel promujący to wydawnictwo O słowach. Do utworu powstał teledysk, którego pomysłodawca i reżyserem jest Michał Tylka.

Jeśli interesujecie się polską muzyką alternatywną, to na pewno znacie Piotra Madeja, który jako Patrick the Pan kilka lat temu zaskoczył rodzimy rynek utworami Bubbles czy Niedopowieści (z gościnnym występem Dawida Podsiadło). Teraz szykuje nowy materiał.

Pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Patricka the Pana narobił sporo zamieszania pod koniec 2017 roku. Imiona Tajfunów, na którym obok Piotra można było usłyszeć także Ralpha Kaminskiego, obrazował kontrowersyjny klip składający się z nagrań z ulicznych demonstracji i protestów. Czy teledysk do nowego utworu również odbije się szerokim echem?

O słowach to drugi singiel zapowiadający trzecią autorską płytę w dorobku Patricka the Pana. Tytuł trzy.zero nie tylko wskazuje na jego kolejność w dorobku artystycznym, ale przede wszystkim odnosi się do trzeciej dekady życia muzyka:

W tym roku będę obchodził 30-ste urodziny. Oficjalne pożegnanie młodości to dobry czas na wzięcie na muzyczny warsztat samego siebie: stąd zatem tytuł trzeciej płyty.

Patrick the Pan, czyli Piotr Madej to krakowski kompozytor, wokalista, producent, autor tekstów i instrumentalista. Jak dotąd ma na swoim koncie dwa albumy. Pierwszy z nich Something of an End z 2014 roku stworzył zupełnie własnym sumptem zyskując pozytywne opinie recenzentów. W 2015 roku dołączył do grona artystów wytwórni Kayax i wydał drugi album zatytułowany …niczym jak liśćmi. Premiera trzeciego albumu odbędzie się pod koniec wakacji tego roku.

(Visited 23 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 16 lipca, 2018
Close
%d bloggers like this: