Pentatonix wystąpi w Polsce? Według informacji krążących na Facebooku zespół miałby zagrać koncert w Krakowie w 2020 roku. Całą sprawę postanowiła sprawdzić redakcja MusicLovers.pl

W piątek wieczorem na Facebooku fani zespołu Pentatonix mogli zobaczyć utworzone przez Future Music wydarzenie. Informuje ono, jakoby zespół miał zagrać 5 stycznia 2020 roku w Tauron Arenie na terenie Krakowa. Dziwi nas najbardziej tytuł wydarzenia. Mówi on o koncercie Pentatonix, ale w Warszawie zaś miejsce koncertu pada na arenę w Krakowie.

Całą sprawę skomentowała dla nas Katarzyna Fiedorowicz-Razmus, przedstawicielka Tauron Areny ds. kontaktów z mediami. W rozmowie z naszą redakcją powiedziała, iż na ten moment nie została wynajęta Arena na koncert w styczniu 2020. Dodała również, że organizatorzy nie kontaktowali się z TAURON Areną w tej sprawie. „Mogę powiedzieć, że Tauron Arena nie potwierdza informacji o tym koncercie„.

POTWIERDZONE INFORMACJE O KONCERCIE JUŻ NA NASZEJ STRONIE! KLIKNIJ!

Jasna stała się również sytuacja z koncertem Louisa Fonsiego, którego organizatorem miała być ta sama firma. Według ich informacji koncert miałby odbyć sie 22 listopada w Krakowie. „Na ten moment mamy zarezerwowany dzień 22 listopada 2019. Oznacza to, że nie odbędzie się w ten sam dzień inne wydarzenie” – powiedziała nam Katarzyna Fiedorowicz-Razmus.

Nasza redakcja próbowała się skontaktować z organizatorem i zadać kilka pytań, jednak firma nie odpowiada na nasze pytania. Jeśli takowe odpowiedzi się pojawią, poinformujemy o tym niezwłocznie.