W poprzednich edycjach wystąpili między innymi Łona I Webber, Mery Spolsky, Buka, Spectacular, Łagodna Pianka. Tegoroczna edycja będzie jubileuszowym, piątym już spotkaniem fanów dobrej muzyki.

L`ART Festiwal 2019 to spotkanie z muzyką i sztuką. Festiwal odbywa się Lubartowie, kilkanaście kilometrów na północ od Lublina, czyli stolicy województwa lubelskiego.

Piąta edycja odbędzie się w dniach 10-11 sierpnia i będzie to powrót po dwuletniej przerwie. Pierwsi artyści zostaną ogłoszeni w ciągu najbliższych kilku dni, jednak już teraz możemy Was zapewnić, że będzie warto tam się pojawić. Koncerty odbywać się będą w Amfiteatrze Miejskim w Lubartowie.

Naszą inicjatywę wyróżnia przede wszystkim kuratorski wybór artystów występujących na scenie. Są to niejednokrotnie wschodzące i debiutujące zespoły prezentujące różnorodną stylistykę muzyczną. Głównymi odbiorcami naszego działania są osoby w wieku od 18 do 45 lat. Spędź z nami czas i baw się dobrze!

W sprzedaży pojawiły się bilety w cenach early bird, których koszt to 10 zł za bilet jednodniowy i 20 zł za dwudniowy karnet. W sprzedaży dostępne są też wejściówki VIP w ograniczonej ilości za 50 zł. Cena ta obowiązuje jedynie do 15 maja lub do wyczerpania puli biletów. Później pojawią się bilety w pierwszej puli i będą dostępne do 30 czerwca. Wówczas cena to 20 zł za bilet jednodniowy oraz 30 zł za dwudniowy karnet. Kupicie je pod tym linkiem.