W sieci można zobaczyć przeuroczą zapowiedź wydawnictwa, jaką jest klip P!nk nagrywającej piosenkę A Million Dreams z córką Sage Hart.

Numer jeden na liście Billboardu, triumf w notowaniach iTunes w ponad 60 krajach oraz Złoty Glob – oto część wspaniałych osiągnięć ścieżki dźwiękowej do znakomitego musicalu „Król rozrywki”. Za kilka tygodni, 16 listopada, przebojowy soundtrack pojawi się ponownie w sprzedaży w specjalnej wersji The Greatest Showman –Reimagined.

Kompozycje, które na potrzeby filmu napisali laureaci Oscara, Grammy i Tony, Benj Pasek i Justin Paul zostały zinterpretowane przez największe gwiazdy muzyki. Z kolei utwór This Is Me (złoty Globa za najlepszą piosenkę) znajdzie się na płycie w wyjątkowej wersji, którą nagrały oryginalna wykonawczyni Keala Settle wraz z Keshą i Missy Elliott!

Oprócz wymienionych artystek wśród gości na albumie są także: Panic! At The Disco, Kelly Clarkson, Sara Bareilles, Years & Years, Jess Glynne, MAX, Ty Dolla $ign, James Arthur i Anne-Marie, Zac Brown Band. Poza tym album zawierać będzie cztery bonusy, które przegotowali Pentatonix, Craig David, Kesha oraz Zendaya.