Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 4:59 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Znamy gości Warszawskiego koncertu P!NK

Wyjątkowe artystki, Margaret, Viki Gabor oraz niezwykły DJ KidCutUp, będą mieli zaszczyt towarzyszyć P!nk podczas nadchodącej trasy koncertowej. Ten niezapomniany spektakl muzyczny zawita również do Warszawy.

Data, którą warto odnotować w kalendarzu, to 16 lipca 2023 roku, a miejsce wydarzenia to PGE Narodowy. To właśnie tam publiczność będzie miała okazję uczestniczyć w koncercie P!nk, Margaret, Viki Gabor i KidCutUp.

Fenomenalna gwiazda popu powróci do nas z nową energią i swoim potężnym głosem po raz pierwszy od fenomenalnej trasy Beautiful Trauma World Tour w 2019 roku.

Ostatnie bilety można zakupić pod tym linkiem – zachęcamy do szybkiego zakupu.

Po wydaniu najnowszego singla Trustfall w styczniu 2023 roku, dziewiąty studyjny album P!NK o tej samej nazwie ukazał się 17 lutego tego roku.

Znana z niezaprzeczalnie zapierających dech w piersiach występów na żywo z kolosalną produkcją, w połączeniu z jej światowej klasy talentem, trasa P!NK Summer Carnival 2023 będzie kolejnym imponującym punktem zwrotnym w jej już fenomenalnej karierze i prawdziwie niezapomnianym doświadczeniem dla fanów w całej Europie i Ameryce Północnej w 2023 roku.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 6 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: