Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Pola Rise zapowiada EP – kę

To może być jedna z ciekawszych premier zbliżającej się wielkimi krokami wiosny. Rodzima piosenkarka Pola Rise podała kilka szczegółów dotyczących swojego debiutanckiego wydawnictwa.

Tajemniczość to jej drugie imię. Nie wiemy, skąd pochodzi i jak się nazywa. Na przekór wszystkim udowadnia, że na dzisiejszym rynku nie trzeba wzbudzać sensacji, by zainteresować swoją muzyką słuchaczy. Czasami wystarczy tylko, aby twoja twórczość wyróżniała się na tle innych.

I taki właśnie jest materiał od elektronicznej wokalistki porównywanej do Bjork – niepowtarzalny, zapadający w pamięci na długo. Już niedługo będziecie mogli usłyszeć piosenki Pola Rise także na płycie!

EP – ka „The Power of Coincidence” zawierać będzie 4 premierowe utwory i 6 remiksów od zdolnych polskich producentów. Premierę krążka zaplanowano na 12 kwietnia, ale już dziś można zamówić go w oficjalnym sklepie piosenkarki.

Wraz z pojawieniem się pierwszych informacji o płycie dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądać jej okładka. Za jej projekt graficzny odpowiedzialna jest Bogumiła Płachecka.

pola rise okładka

Sprawdźcie tracklistę debiutanckiej EP – ki Poli Rise!

  1. Did You Sleep Last Night
  2. Soulless Dance
  3. White Heart
  4. The Name of Ra (feat. MANOID)
  5. White Heart (MANOID remix)
  6. Did You Sleep Last Night (Lance Flare / XXANAXX remix)
  7. Did You Sleep Last Night (MVZR remix)
  8. Did You Sleep Last Night (Vökuró remix)
  9. Soulless Dance (adre’N’alin remix)
  10. Soulless Dance (Aurora remix)

Posłuchaj fragmentów kompozycji:

(Visited 14 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 12 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: