W 2014 roku mała istota podobna do lalki powstała na Youtubie. Czy jest człowiekiem? Androidem? Może czymś pomiędzy? Czy kiedykolwiek dowiemy się, jaka jest prawda?

Dowiemy się już niedługo, gdyż Poppy przyjedzie po raz pierwszy do Polski. Jedna z najciekawszych postaci popkultury ostatnich lat zagra koncert 1 października w warszawskiej Drukarni.

Jeśli bogowie internetu pobłogosławili Was obecnością Poppy, prawdopodobnie czuliście się przeniesieni do innego wymiaru lub innego stanu świadomości. Któż by przypuszczał, że oglądanie małej blondynki recytującej oczywistości, kwestionującej istnienie, czy po prostu coś jedzącej, może spowodować uczucie takiego zakłopotania. Pewnie dlatego media typu Business Insider, czy New York Magazine okrzyknęły Poppy Andym Warholem epoki YouTube’a.

Poppy to jednak nie tylko internet, ale także muzyka. Wydany w 2017 roku album odbił się szerokim echem w mediach zyskując uznanie fanów i krytyków. Rolling Stone określił jej płytę jako „jedną z najbardziej zaskakujących płyt roku, która posiada wiele smaczków i jest rozważnie dziwna”. \

Data: 1.10.2018
Miejsce: Drukarnia, Warszawa
Bilety dostępne na: fource.pl,goout.pl,eventim.pl,biletomat.pl,ticketmaster.pl i w Empikach.