Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Odsłuchy

Posłuchaj: Novika – Bez cukru [ODSŁUCH]

Bez cukru to czwarty autorski album Noviki. Artystka prezentuje na nim nowe, dojrzałe oblicze jednocześnie zadowalając fanów wcześniejszych, anglojęzycznych albumów oraz licznych kolaboracji.

Nie brak na płycie również ukłonów w stronę uczestników imprez z udziałem dj’sko-wokalnego duetu Novika & Mr. Lex. Od lat regularnie występują na największych festiwalach w kraju (FreeForm, Audioriver, Open’er) i co roku odwiedzają najważniejsze kluby.

Pierwszym singlem zapowiadającym Bez Cukru był wydany w listopadzie utwór Unsafe. Z pozytywnym przyjęciem spotkała się zarówno sama piosenka, jak i barwny teledysk nawiązujący stylistyką do lat 90. z animacjami Aleksandry Łajdak i postprodukcją kolektywu Turbodizel. Utwór jest wspólnym dziełem Noviki i duetu producenckiego Sampler Orchestra.

Novika od lat jest jedną z najaktywniejszych postaci polskiej sceny elektronicznej i klubowej. Współpracowała m. in. z Andrzejem Smolikiem, Fiszem czy Skubasem, wydała trzy solowe albumy (ostatni Heart Times z 2013 roku) i regularnie występuje w klubach w całej Polsce. Od października 2017 r. prowadzi audycję „Lekkość Bitu” w Chilli Zet.

Tracklista:
1. Lekko
2. Unsafe
3. Słabości ft. Buslav
4. Para
5. Friends In Need ft. Buslav
6. Box ft. Baasch
7. Od dziecka ft. Nina
8. Emotika ft. Baasch
9. Ella
10. Sorro

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 stycznia, 2019
Close
%d bloggers like this: