Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Poznański Koncert Muzyki Filmowej

Pierwszy Poznański Koncert Muzyki Filmowej, odbędzie się 3 czerwca o godzinie 19:00 w Auli UAM. Będzie to muzyczna podróż od bajkowych wspomnień dzieciństwa, przez młodzieńcze filmy przygodowe aż do znanych każdemu utworów z takich filmów jak “James Bond” czy “Gladiator”.

Koncerty muzyki filmowej zbierają dziś na całym świecie coraz większą rzeszę fanów. Poznański Koncert Muzyki Filmowej będzie pierwszym takim projektem w Poznaniu i jednym z pierwszych w Polsce. Poza wysoką jakością wykonywanych przez orkiestrę utworów koncert uświetniony będzie obrazem – krótkim streszczeniem każdego z filmów.

Idea koncertu będzie opierała się na tej szczególnej, symbolicznej dacie, Dnia Dziecka, który świętować będziemy kilka dni przed koncertem. W programie usłyszymy więc największe przeboje z takich bajek jak “Król Lew”, “Piękna i Bestia” czy “Alladyn”. Ale pragniemy też, by każdy – zarówno młody miłośnik filmu i muzyki filmowej, jak i również całe rodziny oraz seniorzy mogli poczuć smak niesamowitych przygód, dlatego w programie pojawią się też ścieżki dźwiękowe z takich filmów jak “Park Jurajski”, “Piraci z Karaibów” czy “Gwiezdne Wojny”, “Titanic” lub “Mission Imposible”. Każdy znajdzie coś dla siebie – będzie to więc najlepszy pretekst do spędzenia rodzinnego wieczoru. Koncert z pewnością wzbudzi moc emocji i przypomni najlepsze utwory muzyczne z filmów.

3 czerwca 2015, godz. 19:00
Aula UAM, ul. Wieniawskiego 1, Poznań

Bilety w cenach: 59 zł (Strefa E), 79 zł (Strefa D), 99 zł (Strefa C), 119 zł (Strefa B), 149 zł (Strefa A)
Bilety dostępne na: www.goodtaste.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.bilety24.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl oraz w kasie biletowej Estrady Poznańskiej, CIM, sklepach EMPIK, Saturn oraz Media Markt.

Poznański Koncert Muzyki FIlmowej (pion)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 3 kwietnia, 2015
Close
%d bloggers like this: