Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Premiera! Michał Bartoszuk – Zagubiony

Artysta dzieli się z nami nowym singlem, który zatytułował „Zagubiony”. Bardzo nastrojowy i ostatni utwór przed zmianami! Posłuchajcie na naszym portalu!

Piosenka opowiada o zagubieniu i strachu przed realizacją swoich marzeń. Jest jednocześnie wyrażeniem emocji i poglądów Michała jak i zapowiedzią zmian które nastąpią w najbliższym czasie.

Na kolejną piosenkę będziemy musieli trochę poczekać ponieważ zostanie ona wydana po tajemniczych zmianach. Możemy zdradzić tylko tyle, że utwór będzie przygotowany we współpracy z najlepszymi producentami w naszym kraju.

Michał Bartoszuk – młody, utalentowany wokalista i autor piosenek. Swoja przygodę z muzyką zaczął już jako 8 latek, kiedy to wstąpił do zespołu „Artes Liberales”, w którym dzięki instruktorce śpiewu Wandzie Stopie poznawał zasady techniki wokalnej oraz uczył
się gry na bębenku, flecie i keyboardzie. Do 2013 występował wraz zespołem na licznych festiwalach i przeglądach muzycznych, aż do
końca jego istnienia. Od tego momentu zaczął swoją karierę solową. W 2014 roku miała miejsce radiowa premiera debiutanckiej piosenki Michała pt/ „Ulice Serca”.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 20 listopada, 2015
Close
%d bloggers like this: