Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Premiera remixu do debiutanckiego singla Lucky „Mimochodem”

Lucky – charyzmatyczna wokalistka znana ze współpracy z Rafałem Maślakiem pnie się w górę! W tym tygodniu ma premierę remix jej debiutanckiego singla do piosenki „Mimochodem”.

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o Lucky w czerwcu br. Wtedy razem ze szwedzkim producentem – Markiem Tysperem wydała swój debiutancki singiel, a na plan teledysku, zaprosiła Rafała Maślaka. Wideoklip miał huczną premierę, spotykając się z dużym zainteresowaniem mediów, w tym stacji muzycznych takich jak 4fun.tv, które rozpoczęły jego emisję. W przygotowaniach jest cała płyta, z promocją nie tylko w skali Polski, ale całej Europy! Zanim jednak ukaże się album wokalistka przedstawia przygotowaną przez DJ-a i producenta Wojtka Gryglewicza wersję utworu „Mimochodem” – Wutes Club Remix. To letnia, dynamiczna odsłona żywiołowej artystki, a możemy jej posłuchać m.in. w Radiu Eska i Radiu RMF Maxxx.

Lucky zaczyna koncertowanie po Polsce od imprez plenerowych. Natomiast jesienią będziemy ją mogli usłyszeć podczas trasy klubowej, do której repertuar przygotowuje wspólnie z uznanym producentem Dj-em Adamusem.


Okladka Wutes Club Remix

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 4 sierpnia, 2015
Close
%d bloggers like this: