Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Premiery My Name Is New

Duet Caville powstał we wrześniu zeszłego roku z potrzeby szerszego dzielenia się twórczością, energią i przekazem. Jego twórcami są Tomasz Drogokupiec i Wojciech Dorobisz. Swój pierwszy singiel „Feromony” wydali w październiku – także w ramach MNIN.

Dziś za sprawą tego projektu światło dzienne ujrzał „Freakshow”. Jest to muzyczna podróż do ludzkiego wnętrza, próba odkrycia własnej tożsamości. Muzycy chcą też zakomunikować, że inność to nic złego. Wręcz przeciwnie – Caville śpiewają, że warto być wyjątkowym i głośno o tym mówić, wręcz krzyczeć. Ich muzykę z kolei określić można jako mieszankę mrocznych elektronicznych dźwięków z tanecznymi brzmieniami.

Pod pseudonimem Melika kryje się Martyna Kukla. Wokalistka ta występuje wraz z towarzyszącymi jej producentem i klawiszowcem w jednym – Pawłem Rychertem oraz perkusistą Dawidem Pawlukanisem. Melika ma już na koncie wydaną w 2016 r. EPkę „Tales part one”. Za sprawą tej płyty wygrała festiwal MOICO ENJOY MUSIC i została ochrzczona muzycznym odkryciem roku. Niedawno za najlepsze teksty wyróżnili ją dziennikarze radiowej Czwórki, Michał Bryndal i Tomek Lipiński.

Tytułowy „Original” to nieznany obiekt westchnień artystki. Ten utwór z pogranicza popu alternatywnego i elektroniki zwiastuje nadchodzący album „Tales part two”

https://tidal.com/browse/track/128624633
https://tidal.com/browse/track/128321800
(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 12 lutego, 2020
Close
%d bloggers like this: