Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Quebonafide z nowym singlem „Refren trochę jak Lana Del Rey” zapowiada koniec kariery!

Właśnie w internecie pojawił się nowy singiel Quebonafide. Utwór Refren trochę jak Lana Del Rey dostępny jest już na naszym portalu!

Co ciekawe wraz z premierą nowego kawałka, raper zapowiedział także koniec kariery. Jak sam przyznał utwór ten jest jednym z wielu, które powstały w ostatnim czasie, ale nie ma w planach wydania nowego albumu.

Nie chcę składać deklaracji, że to być może jeden z ostatnich singli Quebonafide, ponieważ zeszłe 24 miesiące spędziłem głównie na spotykaniu się z zagranicznymi artystami oraz producentami i robieniu muzyki, więc całkiem sporo się tego uzbierało.. Nie mam na ten moment pomysłu na to, w jakiej formie mógłbym opublikować nagrane numery i nie za bardzo potrafię to ubrać w coś sensownego, więc najprawdopodobniej będziemy je publikować w luźnej, mixtape’owej, nieco niechlujnej formie.

mówi raper

Kolejną ważną informacją jest to, że Quebo nie planuje już dalszych działań pod tym pseudonimem. Zaznaczył, że ostatnia trasa koncertowa rzeczywiście była ostatnią i nie ma w planach kolejnych koncertów. Wyjątkiem będzie udział w kilku letnich koncertach oraz finałowy – na ten moment jeszcze nie znamy szczegółów – koncert pożegnalny.

Jeżeli chodzi o dalsze ruchy Quebonafide – nie mam w planach niczego związanego z muzyką jako ta postać, być może w przyszłości się to zmieni. Trasa koncertowa, którą zagraliśmy faktycznie była ostatnią trasą koncertową. [..] Koncertów jako Quebonafide – poza kilkoma letnimi oraz finałowym, póki co dalej ukrytym w naszej rozpisce raczej bym się nie spodziewał. Myślę, że więcej wyjaśnień przyniesie ten finał finałów.

mówi Quebo

Swoje udziały w wytwórni QueQuality raper sprzedał na rzecz Dawida Szynola.

Postanowiłem sprzedać część moich udziałów wytwórni QueQuality. Udziały trafiły w najlepsze ręce – mojego wspaniałego wspólnika Dawida Szynola. […]. Od długiego czasu nie czuję się wydawcą i zdecydowanie wolę skupić się na swoich własnych poczynaniach, których mam w planie całkiem sporo.

komentuje raper

Raper zdradził też, co planuje robić podczas muzycznej nieobecności.

Od września zamierzam rozpocząć studia medyczne, poświęcić się pracy naukowej, produkcji zdrowej żywności oraz konceptowi MISS TI 蒂小姐, graniu na pianinie i przede wszystkim sklejeniu całego tego konglomeratu pozycji w całość.

podsumował
(Visited 84 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 5 czerwca, 2022
Close
%d bloggers like this: