Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 10:34 pm DZIAŁ NEWS

Quebonafide opublikował nowy singiel!

Uwaga, to nie są żarty, ani żadne ćwiczenia, więc przeczytajcie to uważnie: Quebonafide opublikował nowy singiel!W serwisach streamingowych właśnie pojawił się kawałek Sniffing Gas z gościnnym udziałem koreańskiego rapera Omega Sapien.

Po dokładnie roku od premiery ostatniego solowego utworu, Quebonafide postanowił obdarować swoich fanów wyjątkowym prezentem. Teraz mają oni możliwość odsłuchania utworu Sniffing Gas w strumieniowaniu, który wcześniej był dostępny tylko na YouTube z fanowskim teledyskiem stworzonym przez ŁATWOGANG – internetowego twórcę, który od pewnego czasu współpracuje z ciechanowskim raperem. Już wcześniej utwór był dostępny jedynie dla użytkowników Twittera, którzy otrzymali ponad dziesięć niepublikowanych wcześniej „demówek” od Quebonafide.

W utworze gościnnie udzielił się Omega Sapien, pochodzący z Korei Południowej członek tamtejszej grupy Balming Tiger. Co ciekawe, niektórzy słuchacze mieli już nawet okazję słyszeć ten singiel na żywo – Quebonafide i Omega Sapien wykonali go wspólnie podczas jednego z koncertów artysty w ramach trasy PSYCHO RELATIONS, która odbyła się w 2022 roku.

(Visited 134 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 8 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: