Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne

Red Storm – międzynarodowe wcielenie wokalistki Desdemony

Agnieszka Leśna, znana dotąd z zespołu Desdemona, pracuje nad solowym albumem. W unikalny projekt o nazwie Red Storm zaangażowani są muzycy i producenci z całego świata

Do współpracy przy projekcie Red Storm wokalistka zaprosiła artystów z Polski i zagranicy. Nad dużą częścią produkcji płyty czuwa chilijski producent i muzyk Ivan Muñoz. Kolejnym artystą, wspierającym od strony realizatorskiej projekt Red Storm jest Maciej Niedzielski znany głównie z grupy Artrosis. Sporą niespodzianką jest udział w pracach nad albumem DJa Tito. Agnieszka zaprosiła również do współpracy włoskiego gitarzystę Dario Chiereghin’a, muzyka grupy Desdemona – Szymona Świerczyńskiego oraz basistę formacji cHMURa Jarosława „Jaro” Malickiego.

Album Red Storm powstaje w studiach we Francji Włoszech i w Polsce. Rad Storm zapowiada przynajmniej dwa single promujące wydawnictwo, nieznana jest jeszcz dokładna data premiery krążka wokalistki.

Dlaczego Red Storm? – Tak mój występ skwitowała amerykańska dziennikarka Angela Internale z redakcji Sonic Cathedral podczas niemieckiego festiwalu M’era Luna – mówi Agnieszka. – Spodobało mnie się to określenie, oddaje to co dzieje się ze mną na scenie i w studio oraz to, co będzie się działo na płycie, nad którą pracuję – dodaje.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 26 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: