Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Okładki, Tracklisty, Zapowiedzi

Rezerwat: powrót legendy

Jeszcze w 2015 roku na rynku pojawi się nowy autorski album legendy polskiego rocka, czyli grupy Rezerwat. Krążek zatytułowany „Dotykaj” będzie trzecią oficjalną płytą Rezerwatu – ostatnia ukazała się w roku 1987!

Dotychczas Rezerwat wydał – nie licząc kompilacji – dwa autorskie albumy: Rezerwat (1984 r.) oraz Serce (1987 r.). Pochodzące z nich utwory, takie jak np.: „Obserwator”, „Zaopiekuj się mną’’, „Parasolki” czy ,,Kocha Ciebie niebo” uczyniły formację kultową już w latach `80 i `90. Cieszy się zresztą tym statusem do dzień. Po długim wydawniczym milczeniu Rezerwat powraca z zupełnie nową płytą.

Na płycie „Dotykaj” znajdzie się 11 nowych utworów Rezerwatu. Album Dotykaj pojawi się na rynku tuż po wakacjach. Rezerwat to legendarna grupa rockowa założona w 1982 roku w Łodzi. Jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce. Czołową postacią grupy jest jej założyciel i autor większości materiału Andrzej Adamiak – kompozytor, autor tekstów, producent, wokalista i gitarzysta basowy. Zespół ma na swoim koncie blisko milion sprzedanych płyt długogrających i ponad milion składanek.

Oddajemy Wam płytę niezwykłą, przepełnioną duchem najlepszych czasów dla muzyki rockowej w Polsce, a jednocześnie nowoczesną i z pewnością nietuzinkową – mówi Andrzej Adamiak, lider Rezerwatu.

Tracklista albumu:
01. Fortepiany
02. Armia Boga
03. Zostaw zapach swój
04. Tylko dotykaj
05. Jestem ulicą
06. Miliony słońc
07. Twoje czary
08. Łagodnie
09. Moja Lolita
10. Podrzucę małpie banana
11. Niedźwiedź

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: