Dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy zespół Rival Sons powraca do Europy, po raz pierwszy od ponad dwóch lat.

Od momentu powstania w 2009 roku, Rival Sons na nowo rozpaliło i naładowało rock ‘n’ rolla z wysokimi wokalami, bezkompromisową grą na gitarze i grzmiącym groove’ami dla swoich oddanych fanów na całym świecie.

Rival Sons zostało wybrane przez Black Sabbath na ich ostatnią trasę, a także trasy z The Rolling Stones, Aerosmith, Lenny Kravitz, muzycy wyprzedali też występy na wszystkich kontynentach.

Ich najnowszy album FERAL ROOTS zdobył nominację do nagrody GRAMMY 2020 za „Najlepszy album rockowy”, a singiel Too Bad nominację do nagrody „Najlepszy występ rockowy”. Album otworzył nowy rozdział dla zespołu, a Do Your Worst zajął pierwsze miejsce w Rock Radio, to ich pierwszy top list przebojów, zgromadził ponad 40 milionów streamów i ta liczba wciąż rośnie. Zespół dał elektryzujący występ w The Late Late Show z Jamesem Cordenem i zdobył uznanie  Billboard, Rolling Stone i wielu innych. 

Współpracując z doświadczonym i nagradzanym producentem Davem Cobbem, zespół konsekwentnie dostarczał, nagradzane przez krytyków, albumy, w tym Pressure & Time [2011], Head Down [2012], Great Western Valkyrie [2014] i Hollow Bones [2016]. Rival Sons ucieleśniają wszystko, czym powinien być nowoczesny zespół rockowy, a nawet więcej. 

10.06.2022 – B17 | Poznań 
11.06.2022 – Centrum Koncertowe A2 | Wrocław 

BILETY W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL