Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Mark Owen z nowym singlem „You Only Want Me”

Utwór jest pierwszą propozycją z nadchodzącego albumu Land Of Dreams, który ukaże się 23 września br. To jego pierwsza solowa płyta od ponad dziewięciu lat!

Charakterystyczny wokal Marka bez wątpienia wychodzi na pierwszy plan w jego najnowszym singlu You Only Want Me. Wokal, w połączeniu z optymistyczną melodią i porywającym refrenem sprawiają, że rezultatem jest mocny, popowy utwór. Piosenka została napisana przez Marka i Willa Bloomfieldów i wyprodukowana przez Jennifer Decilveo.

Trasa po Wielkiej Brytanii rozpocznie się w tym roku, 16 października w Bristolu. Wciąż czekamy na ogłoszenie koncertów w Polsce.

Mark Owen to jedna z najbardziej znanych brytyjskich gwiazd muzyki. Jako członek popowej grupy Take That zdobył osiem nagród BRIT Awards, nagrał 12 singli i osiem albumów będących numerami jeden na listach przebojów w Wielkiej Brytanii, sprzedał ponad 45 milionów płyt i grał na żywo dla milionów fanów na całym świecie. Swój pierwszy solowy album, Green Man – wydał po pierwszym odłączeniu się od Take That w 1996 roku i od tego czasu nagrał cztery kolejne solowe albumy. Jego ostatni, The Art Of Doing Nothing z 2013 roku, był jak do tej pory najwyżej notowanym krążkiem.

(Visited 89 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 29 maja, 2022
Close
%d bloggers like this: