Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 8:16 pm DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Sanah podbija PGE Narodowy – wszystkie bilety wyprzedane!

Sanah po raz kolejny udowodniła swoją popularność. Tym razem zdominowała PGE Narodowy, sprzedając wszystkie bilety na swój koncert „Uczta nad Ucztami”, który odbędzie się już 22 września 2023 roku. To kolejna stadionowa produkcja, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem, przewyższając dostępność biletów. Koncert Sanah na PGE Narodowym w Warszawie w 2023 roku zapowiada się nie tylko wyjątkowo, ale również jako historyczne wydarzenie w polskiej branży muzycznej.

Bilety na ten wyjątkowy koncert rozeszły się w imponującym tempie, aż na trzy miesiące przed planowanym występem. To absolutny rekord na polskim rynku muzycznym, co potwierdza niezwykłą popularność Sanah. Pierwszymi polskimi artystami, którym udało się wyprzedać PGE Narodowy, byli Dawid Podsiadło i Taco Hemingway, ale nie udało się im dokonać tego solowo.

Po ogłoszeniu wyprzedania biletów, Sanah nie kryła swojego zaskoczenia i radości. Zwróciła się do swoich fanów na Instagramie:

„Warszawo moja kochana, dziękuje wam tak bardzo za sold out. Jejku! Wy naprawdę chcecie przyjść usłyszeć jak tam śpiewam”

-powiedziała wokalistka

Sanah nie zatrzymuje się i w tym roku planuje jeszcze dwa ogromne koncerty. Już 8 września zagra na Arenie w Gdańsku oraz 15 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

(Visited 223 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 28 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: