Jedna z wyczekiwanych płyt 2019 roku – Zakryj Sarsy – jest już dostępna w przedsprzedaży. Każda zakupiona w kredycie zaufania do artystki płyta zostanie przed wysyłką własnoręcznie podpisana przez autorkę.

Sarsa zapowiada swoją trzecią płytę osobliwymi singlami Zakryj i Carmen będącymi połączeniem poetyckiego tekstu z nośną orkiestrową aranżacją. Produkcje muzyczne i styl Sarsy wciąż wyróżniają się na tle innych artystów na rynku polskim. Sarsa jako autorka tekstu i kompozytorka, a także producent kreatywny albumu, konsekwentnie pozycjonuje swoją twórczość w obrębie szlachetnego popu.

Zakryj to pierwszy, a zarazem tytułowy singiel promujący album. Piosenka w krótkim czasie stała się jednym z najczęściej nuconych utworów ostatniej jesieni. Kawałek szybko wspiął się na pierwsze miejsce polskiego airplaya.

Nad albumem Sarsa pracowała w swoim studio w Gdyni. Na tracklistę trafił kawałek Nienaiwne, na którego wersję studyjną fani artystki czekają od kilku lat. W nawiązaniu do tytułowego singla oraz tytułu samego albumu, okładka trzeciej płyty Sarsy pozostanie tajemnicą do dnia 20 kwietnia 2019. Każda zakupiona w kredycie zaufania do Sarsy płyta zostanie przed wysyłką własnoręcznie podpisana przez artystkę.

Sarsa jesienią 2019 ruszy z nowym materiałem w trasę klubową #ZAKRYJTOUR . Podczas tournée artystka odwiedzi kilkanaście największych polskich miast.

„Zakryj” – lista utworów (wersja z autografem):
1. Intro – Zanim (serce będę miała chłodne)
2. Tęskno mi
3. Nienaiwne
4. Balony
5. Zakryj
6. Gotowa
7. Carmen
8. So cold
9. Modlitwa
10. Ta piosenka