Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Inne

Sexmasterka odeszła, jednak wielu będzie ją pamiętać!

Znana celebrytka Sexmasterka odeszła. Wczoraj w internecie opublikowany został specjalny film, w którym pożegnano się ze swoimi fanami. Z internetu usunięte zostały również wszystkie filmy autorki.

Aniela Bogusz znana jako Sexmasterka odchodzi

Aniela Bogusz, czyli SexMasterka, to twórczyni jednego z najbardziej pikantnych, kontrowersyjnych i erotycznych kanałów na polskim YouTubie. Sama o sobie mówi, że jest nowoczesną nauczycielką edukacji seksualnej, dla osób w każdym wieku. Oprócz dobrze znanych filmów celebrytka publikowała również autorskie piosenki. Celebrytka odchodzi od tego, co robiła kiedyś. [Wszystkie szczegóły odnośnie nowego albumu.]

https://youtu.be/nBUWd6sUcxI

Aniela opowiada o odejściu z YouTube. Swoje pożegnanie z fanami wyraziła w specjalnie przygotowanym filmie „To koniec”. Sexmasterka mówi również o braku sensu, który mogą zauważyć widzowie poprzez jej odejście z kanału. Szczere wyrazy podziękowania za wsparcie usłyszały osoby, które śledzili losy celebrytki przez ostatnie 3 lata. „Po prostu ja spełniłam swoją rolę i czas iść dalej„. Aniela Bogusz zapowiedziała jednak coś lepszego. Jak mówi: „Wyczekujcie, bo jest, na co” – więcej szczegółów.

Stara Sexmasterka nie żyje – teraz zajmie się muzyką

Jak już wiemy, celebrytka odchodzi od tego, co robiła do tej pory. Polska początkująca wokalistka pracuje nad nowym albumem. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem. Autorka takich hitów jak Rak czy Poka Sowe szykuje się do wydania debiutanckiego albumu. Sexmasterka, w muzycznym świecie zadebiutowała utworem Poka Sowe. Po dwóch latach od jego premiery wokalistka szykuje się do rozpoczęcia nowego etapu kariery. Mowa tutaj o wyczekiwanym przez fanów i media debiutanckim krążku, nad którym Sexmasterka pracowała już od dłuższego czasu. Wszystkie szczegóły i przewidywana data wydania jest juz na naszej stronie – ZOBACZ.

(Visited 279 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 marca, 2023
Close
%d bloggers like this: