Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 11:12 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Skubas i Krzysztof Zalewski we wspólnym utworze. Już teraz posłuchaj singla „Rdza”

Skubas prezentuje kolejny singiel Rdza, dając nam przedsmak nadchodzącego albumu. W utworze, zainspirowanym historią polskiego himalaisty Macieja Berbeki, gościnnie udziela się Krzysztof Zalewski.

Skubas przedstawia kolejny utwór, który zapowiada jego nowy album. Po udanych kolaboracjach z Kwiatem Jabłoni i Dawidem Tyszkowskim, artysta tym razem prezentuje singiel z udziałem Krzysztofa Zalewskiego.

Skubas i Zalewski znają się od najmłodszych lat, uczęszczając razem do tego samego liceum i zdając do tej samej szkoły muzycznej. Jednak ich twórcza współpraca nastąpiła dopiero teraz, gdy los ich połączył. Efektem tej kolaboracji jest utwór Rdza, który będzie częścią najnowszego albumu Skubasa zatytułowanego W ogień.

Tekst utworu czerpie inspirację z historii polskiego himalaisty Macieja Berbeki, którą uwiecznił film „Broad Peak” z 2022 roku w reżyserii Leszka Dawida. Piosenka opowiada o konflikcie między dwoma światami. Pierwszy związany jest z prestiżem, uznaniem i ryzykiem towarzyszącym świeckim sukcesom oraz odwagą. Drugi świat dotyczy ukochanej osoby, domu rodzinnego, codziennych relacji i prostego życia. Utwór stanowi opowieść o starciu adrenaliny i ambicji z ciepłem i bezpieczeństwem życia wśród bliskich oraz pytanie, czy warto poświęcić niektóre marzenia dla dobra innych.

(Visited 63 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 29 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: