Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 2:45 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Letnie Brzmienia 2023. Przed nami koncert w Lublinie!

W 2023 roku to Santander Letnie Brzmienia podróżują do publiczności, tym razem na dłużej i tylko raz. Przez 9 letnich weekendów, od czerwca do września, festiwal odwiedzi 9 miast, by dać publiczności okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous.

W Lublinie spotykamy się już za nieco ponad tydzień, czyli 21 i 22 lipca w Browarze Perła, a o letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje zadbają jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska.

Santander Letnie Brzmienia 2023 w nowym, festiwalowym klimacie to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy współcześnie wyznaczają trendy. To też mnóstwo wydarzeń specjalnych, interaktywnych dla publiczności. Projekt wyróżnia coś jeszcze – Santander Letnie Brzmienia pobudzają miejską przestrzeń przy współpracy lokalnych społeczności.

Letnie Brzmienia 2023 – Lublin, kto wystąpi?

21.07 (piątek)
Zalewski śpiewa Niemena, Kaśka Sochacka, Vito Bambino, LemON, Zalia, ARS LATRANS Orchestra

22.07 (sobota)
Projekt specjalny BABIE LATO, Nosowska, Szczyl, Mery Spolsky, Rubens, IGNACY

Obecnie dostępne są bilety w wersji REGULAR TICKETS. Karnet dwudniowy kosztuje 299 zł, zaś bilet jednodniowy: 169 zł. Możecie je zakupić pod tym linkiem.

(Visited 118 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , Last modified: 11 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: