Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Odsłuchy

Smolasty i jego album „Pełnia” już w sklepach

Plejada gwiazd wśród gości, prawie 50 milionów wyświetleń teledysków i docierające do fanów zamówienia preorderowe z licznymi niespodziankami.

Wszystko to związane jest z nowym albumem Smolastego, zatytułowanym Pełnia, który wreszcie ujrzał światło dzienne. Nowa płyta to dwanaście utworów, z których każdy to potencjalny hit. Na krążku usłyszeć można doskonale znane tracki, takie jak Tusz, Raj czy tytułowa Pełnia z gościnnym udziałem Ewy Farnej, ale także zupełnie nowe kompozycje.

O nowym materiale Smolasty mówi następująco: „Pełnia” to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze.

Jeśli jesteśmy przy gościach to warto zaznaczyć, że na Pełni usłyszeć można pełen przekrój artystów reprezentujących różne muzyczne style. Są klimaty dobrze kojarzone z twórczością Smolastego, są także nieodkryte wcześniej przestrzenie. Gospodarza wspierają Ewa Farna, Białas, Tymek, Sarius, Nostalg1a, Mr. Polska, Robert Gawliński i Marcelina Szlachcic.

https://tidal.com/browse/album/136337190
(Visited 9 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 18 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: