Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Sonbird wygrywa Festiwal Supportów i zaprasza na jesienne koncerty

Tak, to już pewne – żywiecki zespół Sonbird zwycięzcą tegorocznej edycji Festiwalu Supportów!

Zespół przebył z impetem wszystkie etapy konkursu i wywalczył kontrakt sponsorski warty 40 tyś złotych, dzięki któremu spełnienią się ich marzenia o wydaniu debiutanckiej płyty.

W minioną sobotę, 2 września, Sonbird wystąpił z zespołami Organek i KULT na najwyżej położonej scenie w Polsce – na Gubałówce w Zakopanem. To był ostatni etap kilkutygodniowej walki o głosy, w której wspierali ich uznani artyści – m.in. Monika Brodka, Katarzyna Nosowska, zespół happysad, Marcelina, czy Margaret. Promując swój udział w konkursie i prosząc o głosy, dotarli do lokalnych portali i rozgłośni radiowych, okleili plakatami miejskie autobusy, rozdawali ulotki, a także zorganizowali niezwykły koncert w… pociągu!

Zespół nie spoczął jednak na laurach. Kontrakt sponsorski, który wywalczyli jest zaledwie początkiem ich ciężkiej pracy. Przed nimi niezwykle pracowita jesień – zagrają kilkanaście koncertów i rozpoczną nagrywanie debiutanckiego materiału. Warto wspomnieć, że Sonbird jest gościem specjalnym trasy Ciało Obce Tour Jesień 2017 zespoły happysad i wystąpi na jej trzech największych koncertach: 19.10 w warszawskiej Stodole, 10.11 we wrocławskim Centrum Kongresowym A2, oraz 24.11 w łódzkiej Wytwórni.


Najbliższe potwierdzone koncerty zespołu:

09.09 – WARSZAWA – Henschke Festival
15.09 – GLIWICE – Stara Fabryka Drutu
17.09 – RADZIECHOWY – Zakończenie Lata
23.09 – WISŁA – Rajd Wisły
12.10 – KRAKÓW – Magazyn Kultury
19.10 – WARSZAWA – Klub Stodoła
21.10 – GLIWICE – Klub Spirala
10.11 – WROCŁAW – Centrum Kongresowe A2
11.11 – KRAKÓW – TBA
24.11 – ŁÓDŹ – Klub Wytwórnia

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 9 września, 2017
Close
%d bloggers like this: