Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Sorry Boys z wyjątkowym teledyskiem prosto z kwarantanny

Sorry Boys opublikowali domowe wideo do piosenki Niedziela – czwartego singla z wydanego w maju 2019 r. albumu Miłość.

Artyści opisują nagranie jako impresję zarejestrowaną środkami dostępnymi w czasie trwania obecnej kwarantanny spowodowanej koronawirusemSars-cov-2 i akcji #zostańwdomu.

Album Sorry Boys Miłość ukazał się 10 maja 2019 r. To pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej.

„Sytuacja rozwijała się „bardzo dynamicznie”. 12 marca mieliśmy spotkać się z Dawidem Grzelakiem, którego zaprosiliśmy do stworzenia teledysku do „Niedzieli”. W związku z doniesieniami o rozwoju epidemii koronawirusa w Polsce, zrezygnowaliśmy ze spotkania na żywo i spotkaliśmy się na wideoczacie. 13 marca postanowiliśmy, że chcemy zminimalizować ruch i udział osób zaangażowanych – na planie teledysku mieliśmy się spotkać z Dawidem tylko we dwoje. 14 marca postanowiliśmy nie ryzykować i nagrać klip, tak jak podpowiada nam serce – własnymi telefonami, nie wychodząc z domu. To, co stworzyliśmy nazywamy impresją z tu i teraz. Impresją z czasów kwarantanny. Tak się dzisiaj spotykamy i tęsknimy. Ale mam gorącą nadzieję, że kiedy ta burza minie i spotkamy się znowu na żywo, będziemy odmienieni.” – mówi Bela o teledysku

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 21 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: