Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS

ST. PAUL & THE BROKEN BONES nagrywa długo oczekiwaną płytę

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o St. Paul & The Broken Bones, koniecznie zwróćcie na nich uwagę podczas wyszukiwania ciekawej muzyki do słuchania.

Pochodzący z Alabamy sekstet dowodzony przez – porównanego z Otisem Reddingiem – Paula „St. Paula” Janeway’a już od 2 lat genialnymi występami na żywo zyskuje wierną publiczność na całym świecie a wrażenia z ich koncertów można przyrównać do tego, co publiczność odczuwa po obejrzeniu np. Alabama Shakes. Trochę gry aktorskiej, ogrom emocji, bujające klimaty soulowo-rockowe i przede wszystkim udzielająca się radość z bycia na scenie – to wszystko charakteryzuje St. Paul & Broken Bones. Poza obowiązkowym instrumentarium – gitarą, basem i perkusją – towarzyszy im także trąbka, puzon, tuba i organy. To nie występy, to prawdziwe przygody koncertowe.

9 Września ukaże się ich drugi w karierze album Sea Of Noise, który promuje singiel All I Ever Wondered. Jak zapowiada zespół – to ‘soulowa płyta z sumieniem’ , gdyż zespół w inteligentnych tekstach zawiera wiele problemów współczesnej ludzkości Wszyscy, którzy zamówią ten album na iTunes już teraz, otrzymają wspomniany singiel do natychmiastowego pobrania.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 9 lipca, 2016
Close
%d bloggers like this: