Wkraczając w nową „ramówkę” portalu MusicLovers.pl startujemy z pierwszym etapem naszego projektu MusicLovers Debut List.

MusicLovers Debut List to swoistego rodzaju lista przebojów stworzona wyjątkowo dla debiutujących i młodych artystów. Poprzez cotygodniowe zestawienia promować będziemy nową muzykę, a tym samym chcielibyśmy pomóc debiutującym twórcom w dotarciu do większego grona odbiorców.

Wokaliści lub zespoły, które w danym tygodniu zdobędą szczyt naszej listy oprócz zwycięstwa w danym notowaniu otrzymają kilka „nagród” polegających na promocji na łamach portalu. Będzie to m.in. wywiad promowany na stronie głównej witryny, prezentacja twórczości oraz kilka innych ciekawych propozycji promocyjnych.

Wraz z rozwojem listy prezentować będziemy kolejne, przygotowane nagrody i niespodzianki.

Czas więc na oficjalny start I Etapu naszej rubryki.

Chcesz zgłosić się do naszego projektu? Debiutujesz na rynku muzycznym? Może działasz już od jakiegoś czasu, ale chcesz dotrzeć do większego grona odbiorców? Teraz jest Twój czas!

MusicLovers Debut List – zgłoszenie

Na adres: redakcja@musiclovers.pl
Temat: ML Debut
Wyślij: Krótkie bio, link do utworu/utworów które chcesz zgłosić
Następnie: Czekaj na naszą odpowiedź!
Czas: Zgłoszenia można wysyłać do 3 maja, do godziny 15:00

Nasza redakcja kontaktować się będzie na bieżąco ze wszystkimi twórcami, którzy zgłoszą się do projektu. Wybrane przez nas utwory trafią do głosowania w pierwszym notowaniu.

Przegapiłeś termin zgłoszeń? Nic się nie stało! Lista będzie na bieżąco aktualizowana, a do poczekalni dodawane będą nowe utwory. Termin 3 maja zamyka listę utworów do pierwszego notowania. Zgłoszenia po tym terminie rozpatrywane będą do kolejnych notowań.