Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 8:12 pm DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Taylor Swift ogłasza koncert w Polsce! Rejestracja dla fanów już otwarta

Koncert, na który wielu fanów czekało od dawna, wreszcie się odbędzie. Amerykańska wokalistka ogłosiła swoje przybycie do naszego kraju w ramach trasy „Taylor Swift | The Eras Tour”. Wydarzenie odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie, 2 sierpnia 2024 roku.

Taylor Swift zdobyła popularność dzięki niezapomnianym przebojom takim jak „Shake it Off” i „Blank Space”. W 2020 roku wielu fanów miało nadzieję na zobaczenie swojej Taylor Swift, która miała być gwiazdą Open’era i zaprezentować utwory z albumu „Lover”. Niestety, całe plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 12 lipca o godzinie 12:00, ale tylko dla zarejestrowanych i zweryfikowanych fanów. Rejestracja to dodatkowe zabezpieczenie przed botami. W celu zapewnienia uczciwości procesu sprzedaży, każda osoba zainteresowana zakupem biletu musi się uprzednio zarejestrować. Jeśli zostaniesz pozytywnie zweryfikowany, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem kolejnych kroków w środę, 5 lipca 2023 roku, do godziny 23:59.

Rejestracja na stronie https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/taylor-swift?partner=alterartpl trwa tylko do 23 czerwca do 23:59. Zarejestrowanie się pozwoli Ci uzyskać unikalny kod dostępu, który umożliwi zakup biletów.

(Visited 238 times, 1 visits today)
Last modified: 21 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: