Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 8:46 pm DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Nowa trasa koncertowa braci Kacperczyk!

Po entuzjastycznym przyjęciu trzech singli z nadchodzącego albumu „Pokolenie Końca Świata”, bracia Kacperczyk ruszają w kolejną trasę koncertową.

Bracia Maciej i Paweł tworzą zespół Kacperczyk. Maciej, który jest autorem tekstów i wokalistą, dodatkowo gra na gitarze, podczas gdy Paweł odpowiada za produkcję muzyki i występuje jako perkusista. Zasilają oni alternatywnym brzmieniem wytwórnię SBM Label, która jest kojarzona głównie z rapem. W roku 2020 bracia Maciej i Paweł zadebiutowali swoim pierwszym albumem zatytułowanym „Sztuki Piękne”, a rok później wrócili z płytą „Kryzys Wieku Wczesnego”.

Bracia Kacperczyk mają na swoim koncie imponującą listę kolaboracji z różnymi artystami, takimi jak Jan-Rapowanie czy Julia Wieniawa. Jednak ostatnia ich współpraca, czyli singiel „Syn okiennika” z udziałem Artura Rojka, wzbudza głębokie emocje i porusza serca słuchaczy.

Oprócz trasy koncertowej promującej najnowszy album, Kacperczyk zagrają również tego lata na kilku polskich festiwalach oraz wezmą udział w trasie Letnie Brzmienia.

(Visited 158 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 21 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: