Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Premiera teledysku „Nieboskłon” – singla promującego trasę Męskiego Grania

„Nie boję się! Idę wciąż prosto, lecz pod prąd” – tymi słowami zaczyna się singiel „Nieboskłon”, dobrze już znany fanom. Dziś premiera teledysku do utworu, który promuje tegoroczną trasę Męskiego Grania.

Nieboskłon miał premierę 23 maja, ale już zdążył podbić serca słuchaczy. Nasiąknięty rockową energią hymn sponsorowanej przez Żywiec trasy Męskiego Grania trafił już na Listę Przebojów Trójki, debiutując od razu na 18. miejscu. Od dziś na oficjalnym kanale YouTube i stronie internetowej trasy można zobaczyć teledysk do tego utwór.

Główne role grają w nim sami artyści. Trójka charyzmatycznych liderów „Męskie Granie Orkiestra”, czyli ØRGANEK, ROGUCKI oraz zaskakująca stylizacją BRODKA występują na zainscenizowanej specjalnie do tego nagrania scenie. Klip wyreżyserował Tadeusz Śliwa, produkcją zajął się dom produkcyjny Opus Film, a za postprodukcję odpowiada Televisor. Autorem zdjęć jest Bartek Kaczmarek, a scenografię przygotował Darek Walaszczyk.

Premierowy koncert, na którym Męskie Granie Orkiestra wykona „Nieboskłon” odbędzie się już 8 lipca w Poznaniu, na pierwszym przystanku trasy. Później Męskie Granie zawita do: Wrocławia (15.07), Katowic (22.07), Gdyni (29.07), Krakowa (12.08), Warszawy (19.08), a trasę tradycyjnie zwieńczy wielki finał w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem (26.08). Sprzedaż biletów na wszystkie koncerty rusza 5 czerwca.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 1 czerwca, 2017
Close
%d bloggers like this: