Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Tender po raz pierwszy w Polsce

Brytyjski zespół Tender przyjedzie do Warszawy by 30.10. w BARdzo Bardzo zaprezentować polskim fanom swoją debiutancką płytę!

Tender to elektroniczny duet z Londynu, który został założony w 2015 roku przez Jamesa Cullena i Dana Cobba. Początkowo Zespół miał być skromnym projektem dwójki współlokatorów. Ich współpraca zaowocowała jednak samodzielnym wydaniem kilku utworów, a następnie EPki Armour, dzięki której duet znalazł się na pierwszej stronie Reddita, a ich piosenki zamieszczone na Soundcloudzie odsłuchało kilkaset tysięcy osób.

W 2016 własnym sumptem zostały wydane kolejne dwa EP zatytułowane po prostu EP II i EP III. Po niedługim czasie Tender zyskał dziesiątki milionów odtworzeń na Youtube, Spotify, czy Soundcloud – kilkukrotnie zajmując z różnymi piosenkami pierwsze miejsce na portalu Hype Machine.

Premiera ich debiutanckiego LP zatytułowanego Modern Addiction zaplanowana jest na 1. września, a ukaże się on sumptem Partisan Records. Na płycie słychać wpływy artystów takich, jak Caribou, The National, czy Tame Impala.

Bilety w cenie 39zł dostępne są w sprzedaży! Kupisz je na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, a także w Empikach!

(Visited 3 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 sierpnia, 2017
Close
%d bloggers like this: