Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

The Gate podsumowuje pierwszą część trasy!

Pochodząca z Raciborza progresywno rock`n`rollowa formacja The Gate, będąca tuż po wydaniu bardzo dobrze przyjętego albumu „Faceless”, od 20 lutego intensywnie koncertuje w całej Polsce. Zespół podsumowuje zagraną już część Faceless Tour 2015.

Za The Gate koncerty w Lublińcu, Ostrowie Wielkopolskim, Kędzierzynie-Koźlu, Sosnowcu i Krakowie. W najbliższy weekend zespół wystąpi w Kłodzku i Głuchołazach. Trasa potrwa do połowy maja. Debiutancki album Faceless zespołu The Gate został wydany pod koniec 2014 roku. Krążek promuje singiel do utworu Android`s Lovesong z gościnnym udziałem Anji Orthodox.

– Jesteśmy szalenie pozytywnie zaskoczeni zainteresowaniem naszą muzyką – mówi Maciej Hanusek, gitarzysta The Gate. – Za nami koncerty w sześciu miastach, były to bardzo udane występy przy świetnej frekwencji. Cieszę się, że Faceless Tour 2015 przebiega tak dobrze, pomimo tego, że jesteśmy jeszcze stosunkowo mało znanym zespołem. To świetne, gdy na koncertach pojawiają się ludzie, którzy znają naszą muzykę. Każdy z występów to dla nas święto i każdy obfituje w unikalny rodzaj rockowej energii oraz nowe wydarzenia, na przykład w Ostrowie pojawiło się dwóch gości, z których jeden był pierwszy raz na wolności od 25 lat. Dwóch przyjaciół, których drogi się rozeszły ćwierć wieku temu i zeszły na naszym koncercie. Specjalnie dla nich bisowaliśmy. Z kolei w Niepołomicach nasz perkusista Kuba spektakularnie zakończył koncert, wbijając pałki w membranę jednego z bębnów. Ciekawe, co jeszcze nas czeka? – żartuje muzyk.

The_Gate_promo_new3

The_Gate_plakat_patroni_medialni

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: