Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

The Gate powraca do gry

Zespół The Gate, jedno z najciekawszych muzycznych odkryć tego roku, po chwili wakacyjnego oddechu powraca do koncertowania. Formacja zdradza także, że rozpoczęła pracę nad następcą doskonale przyjętego albumu „Faceless”

Pod koniec czerwca zakończyła się ponad trzymiesięczna trasa promująca ostatnią płytą grupy The Gate zatytułowaną „Faceless”. Już podczas bardzo udanego touru The Gate zaczęło tworzyć pierwsze kompozycje z myślą o nowym wydawnictwie.

– Potrzebowaliśmy odrobiny odpoczynku po intensywnej trasie „Faceless Tour – mówi Maciej Hanusek, gitarzysta The Gate. – Spotykaliśmy się w tym czasie regularnie i rozwijaliśmy muzyczne pomysły, które zrodziły się na trasie. Myślę, że dziś jest dobry moment, by oficjalnie powiedzieć, że pracujemy nad nową płytą. Chcemy też wrócić do koncertowania, układamy jesienny kalendarz i już teraz zapraszam wszystkich nasze najbliższe wrześniowe koncerty – zachęca muzyk.

The Gate wystąpi 11.09. w Tarnowskich Górach, 18.09. w Rydułtowach i 25.09. w Tychach. Szczegóły koncertów można znaleźć na facebookowym profilu The Gate.

Debiutancki album Faceless zespołu The Gate został wydany pod koniec 2014 roku. Krążek promuje singiel do utworu Android`s Lovesong z gościnnym udziałem Anji Orthodox.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 9 września, 2015
Close
%d bloggers like this: