Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Okładki, Tracklisty, Premierowe Utwory, Teledyski, Zapowiedzi

The Kills wydaje nowy album!

The Kills zapowiedzieli nowy album ‘Ash & Ice’, który ukaże się 3 czerwca nakładem wytwórni Domino.

W odróżnieniu od poprzednich płyt, które były nagrywane w Key Club Studio w Benton Harbor, Michigan, praca nad piątym albumem miała miejsce w wynajętym domu w Los Angeles oraz legendarnym nowojorskim Electric Lady Studios. Producentem płyty jest Jamie Hince, a pomagał mu w tym John O’Mahony (Metric, The Cribs), zaś za miks odpowiadali Tom Elmhirst (Adele, Arcade Fire, Amy Winehouse) i Tchad Blake (Black Keys, Arctic Monkeys).

Fani musieli czekać na ‘Ash & Ice’ pięć lat, a to z powodu szeregu operacji ręki, jakie musiał przejść Jamie Hince, po których ponownie musiał nauczyć się gry na gitarze z ciągle niesprawnym palcem. Na płycie znajdzie się trzynaście utworów, zaś już w tym miesiącu duet rozpoczyna koncertową promocję ‘Ash & Ice’, która swoim zasięgiem obejmie także nasz kraj. 6 sierpnia pojawią się jako jedna z gwiazd Off Festival w Katowicach.

Tymczasem możemy zobaczyć pierwszy teledysk promujący album, który powstał do utworu Doing It To Death. Jego reżyserem jest Wendy Morgan, zaś całość nakręcono w zeszłym miesiącu w Los Angeles.

Na płycie znajdą się następujące utwory:
1. Doing It To Death
2. Heart Of A Dog
3. Hard Habit To Break
4. Bitter Fruit
5. Days Of Why And How
6. Let It Drop
7. Hum For Your Buzz
8. Siberian Nights
9. That Love
10. Impossible Tracks
11. Black Tar
12. Echo Home
13. Whirling Eye

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 2 marca, 2016
Close
%d bloggers like this: